תקנון

תקנון ומדיניות פרטיות אתר עגלולים

השימוש באתר "עגלולים" זה מותנה בקבלת התנאים בתקנון.
חנות עגלול אונליין (להלן "האתר"  https://agalulim.co.il ), הינה חנות וירטואלית ברשת האינטרנט . החנות שייכת ל"פרואקטיבי" הרשומה כעוסק מורשה.
כניסה ורכישה "באתר" מהווה הסכם לתקנון, הצהרה והתחייבות לפעול לפיו וכי לא תהה לרוכש ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד בעלי ומי מטעמם של האתר ו/או מפעיליו.
רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן ושהינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת .חברות האשראי הינן: ויזה כ.א.ל, לאומי ויזה, דיינרס קלאב ישראל בע"מ, אמריקן אקספרס בע"מ, ישראכרט בע"מ. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה
בעת ביצוע רכישה דרך האתר יידרש המשתמש/ הרוכש להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז./ח.פ., שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום וכרטיס אשראי. במידה והמשתמש אינו מעוניין להשאיר פרטי אשראי באינטרנט, ישאיר הלקוח מספר טלפון ופרטי התשלום ימסרו בטלפון.לידיעת המשתמשים: הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר.
האחריות לכל המוצרים הנמכרים באתר חלה על היצרנים ו/או הספקיםו/או המעצבים ו/או היבואנים של המוצרים בלבד.
ה"אתר"  לא יהיה אחראי  על כל נזק שנגרם עקב שימוש בלתי הולם או שגוי במוצרים שנרכשו.
ה"אתר" לא יישא במישרין ועקיפין למקרה שבו הרכישה של המשתמש לא התקבלה במערכת או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהמשתתף לרכוש ו/או לקבל מוצרים.
"האתר"  שומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה, בין היתר באם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית.
* יתכנו הבדלי צבע קלים בין המוצרים לבין התמונות באתר.
המחירים באתר כוללים מע"מ.
אספקת המוצרים תעשה לפי תנאי המשלוח שבחר המשתמש בעת ביצוע הרכישה, תנאי המשלוח מופיעים גם בשאלות נפוצות. המחירים המופיעים באתר הינם למשלוחים בישראל ורק לאזורים בהם קיים שירות דואר ישראל. ישנה אפשרות
לאסוף את המוצר ללא דמי משלוח. לגבי משלוחים לחו"ל יש לפנות טלפונית לברור מחירי המשלוח.
 בכל מקרה של איסוף עצמי יש לוודא טלפונית שהמוצר נמצא במלאי באותו רגע נתון ,ישנם מספר מוצרים שנשלחים ישירות ולא ניתנים לאיסוף עצמי (צוות האתר במקרה כזה יעדכן אותכם).
במידה והמוצר אזל מהמלאי, תשלח ללקוח הודעה בדואר אלקטרוני או בטלפון והלקוח לא יחוייב על המוצר.
האתר לא יישא באחריות למועד אספקת המוצרים (במקרה של שיבושים בדואר ישראל)  או על טיב המוצר (באחריות היבואן/ יצרן בלבד).
היה ותחול טעות בהדפסה ו/או בתיאור המוצר ו/או במחיר המוצר ו/אובתנאי התשלום ו/או בתמונת המוצר ו/או בכל פרט אחר יהא האתר רשאי אך לא חייב לבטל אתהעסקה.
רכישה באמצעות האתר מאובטחת באמצעות SSL מאובטח ולמרות האמור, כל הרוכש באתר זה מתחייב שלא תהא לו כל טענה ו/אותלונה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מי מטעמו עקב תקלה אשר תפגע באבטחת האתר.
התשלומים מנוהלים ע"י פייפל העולמית, פרטי הרכישה אינם נשמרים באתר ולכן הקנייה בטוחה.
ניתן להחליף או להחזיר מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום ממועד קבלתהמוצר וזאת בתנאי שהוחזר למשרדי "עגלולים" – רזיאל 7 בר"ג, באריזתו המקורית ובמידה ולא נעשה בו שימוש בהתאם לכתוב בחוק. ובכל מקרה, עלות משלוח החזרת המוצר תחול על הלקוח, כמו כן, דמי המשלוח והאריזה לא יוחזרו.  לא יבוצע זיכוי אלא אם הגיע הלקוח לחנות בתוך המועד האמור ובתנאים האמורים כשבידיו כרטיס האשראי שבבעלותו ואשר באמצעותו בוצעה ההזמנה וכן הקבלה המעידה על ביצוע ההזמנה.

"עגלולים" שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

צרכן רשאי לבטל הסכם ובלבד שביטול הסכם לרכישת  טובין יהיה בתנאי שהצרכן יחזירם לעוסק והטובין לא נפגמו ולא נעשה בהם שימוש בידי הצרכן הרוכש; החזרת הטובין באריזה המקורית תהווה ראיה מספקת לאי-עשיית שימוש בהם.
דמי ביטול לפי תקנות חוק הגנת הצרכן התשע"א-2010
ביטל הצרכן את הסכם הרכישה, רשאי העוסק לגבות מהצרכן דמי ביטול  בשיעור של 5 אחוז ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מביניהן (ולאחר ניכוי מחיר המשלוח). 
נעשתה העסקה בכרטיס אשראי והוכיח העוסק לצרכן כי חברת כרטיסי האשראי או גוף אחר  שעמו התקשר העוסק לביצוע סליקת כרטיסי אשראי, גבו ממנו תשלום בעד סליקת כרטיס בעד סליקת כרטיס האשראי בעסקה שבוטלה, רשאי העוסק לחייב את הצרכן גם בתשלום שנגבה ממנו.
כל  האמור בחוק הגנת הצרכן: במקרה של משלוח סחורה ולא באיסוף עצמי יתקזזו גם עלות המשלוחים של האתר אל הלקוח .
הזיכוי יעשה אך ורק עם הצגת חשבונית מס שקיבל הלקוח ובצירוף אמצעי התשלום.
מוצרים בהזמנה אישית מוצרים שנקנו והותאמו אישית לצרכן אינם ניתנים להחזרה ולא ינתן עבורכם זיכוי כספי.במידה והוזמן מוצר במיוחד עבור הרוכש ולפי בקשתו , והיה והמוצר הוחזר/ או הרוכש לא הגיע לאוספו תוך שבועיים מיום ההזמנה, יחוייב הרוכש על 10% מערך המוצר.

משלוחים:

בהעדר מעלית או גישה נוחה ללא מדרגות, המשלוחים ימסרו בקומת הקרקע של יעד המשלוח.

אחריות ושירות:

העגלולים מגיעים עם אחריות של 6-12 חודשים לפי המצויין. בחלק מהדגמים ניתן להרחיב את האחריות לשנתיים ושלוש שנים. האחריות ניתנת במושב פורת ובמידת הצורך, יש להגיע עם העגלול למושב פורת. לשם הסר ספק – אין אנו מגיעים לבית הלקוח ויש להביא את העגלול אלינו למושב פורת (בתיאום מראש) לטיפול בעת הצורך.
אנו מוכרים מורשים של המותג היוקרתי מיננה. האחריות והטיפול למוצרי מיננה יתבצעו ישירות מול מיננה.
יש לתאם טלפונית 09-9549979 ולמסור או לשלוח למשרדי מיננה, דרך המסילה 14, מושב רשפון. ההחלפה תתבצע תוך 14 ימי עסקים בצרוף פתק החלפה או חשבונית קניה מקורית ובלבד שלא נעשה שימוש בפריט והוא באריזתו המקורית. את ההחזרה ניתן לבצע באמצעות משלוח חבילה בדואר רשום או באמצעות הגעה פיזית למשרדי מיננה ברשפון. ניתן גם ליצור קשר באימייל: cs@minene.net
הזיכוי יינתן באמצעות שובר זיכוי או לחלופין החזר כספי לכרטיס האשראי שאיתו בוצעה הרכישה בהתאם לחוק.
שעות פעילות של חנות מיננה ברשפון: ימים א'-ה' 9:00-15:30
בנוסף, ניתן להחליף את הפריטים בחנויות מיננה
1. תל אביב – יהודה המכבי 85 א'-ה' 9:00-20:30, שישי 8:30-15:00
2. הרצליה – קניון שבעת הכוכבים – בהתאם לשעות הפעילות בקניון א'-ה' 9:30-22:00 שישי 9:30-15:00 שבת 11:00-22:00
מדיניות פרטיות:
אנו אוספים את הפרטים שתרשמו באתר על מנת לבצע תקשורת לגבי המוצר בו אתם מתעניינים. האיסוף כולל אימייל, שם, כתובת, טלפון. אנו לא אוספים פרטי כאטיס אשראי.
התשלום באשראי נעשה באמצעות קבוצת ריווחית ועומד בתקן ה PCI המחייב אתרים הסולקים. אישור עמידה בתקן נמצא כאן.
האתר משתמש בקוקיס לשם צבירת נתוני גולשים ופרסום / ר-מרקטינג. ניתן לצאת מרשימות תפוצה כאן ו- כאן. אם אנכם מעוניינים בקוקיס, אנא המנעו מלגלוש באתר.
לכל שאלה, בעיה אפשר לפנות אלינו בדף צור קשר (אנו עונים תוך 24 שעות או פחות)

או בטלפון 050-2577-653 בימים א-ה  09:00-15:00.

מחסן התצוגה במושב פורת. ניתן להגיע בימים א-ה בין השעות 09:00-15:00 בתיאום מראש בלבד (050-2577-653).
תודה וקנייה מהנה
צוות אתר "עגלולים"